Tüylü Balon Patlatma Oyunu

Tüy Balon Patlatma oyunu oyna. Oylamada şirin, sevimli ve göz alıcı balonlar Woobies. Vur ve bu tüylü küçük canavar topu kafasını pop.
Nasıl oynanır; Oyun açıldığında, ana sayfada başlat düğmesine basacağız. Burada 3 farklı tüy olacak. Kolay bölümler oynamak istiyorsak, beyazı seçmeliyiz. Sipariş orta zorlukta mavi ve zor kısımlarla siyah. Ne istediğimizi seçelim ve devam edelim. Sonunda, devam eden bilgi kutusuna bastığımızda oyuna başlarız. Tam ekran Kabarık Balon Patlatma oyunu oynamak istiyorsanız, sayfadaki oklarla geniş ekran oynatma düğmesine basmanız yeterlidir.

Tüylü balon patlatma oyunumuz Woobies ile başlatıldı. Woobies’in aynı renkte bir araya gelmesini sağlamaya çalışacağız. Aynı renkten en az ikisi aynı renkteki Woobies’i tekrar patlatmak ve patlatmak için aynı renkli tüylü canavarlarla birlikte. Onlara yaratıklar dediğimiz gibi bakma! Kıl yumağı çok tatlıdır. Ayakkabı bağlarınızı Woobies’e yönlendirdiğinizde; tüysüz şişmiş thongs’larla sevimli başsızlıkları göreceksiniz, masumca başlarını korku, komik göz ve bakışlarla sallayın. Ama eğer onlara sapanla topları fırlatmazsan, sana yaklaşacaklar ve bu senin oyunundaki sonuncusu olacak. Siyah woobies içeri girerse, istediğiniz rengi havaya uçurabilirsiniz. Oyda kalmaktan kaçınmak için, kendi renklerinde yalnız kalan Woobies’i havaya uçurmaya çalışmalıyız. Geride kalanları vurmak için yan duvarlardan çapraz savaşabiliriz. woobies ‘Bir sapan ile çekim yaparken, vurduğumuz yerde fareyi vurduğunuzdan emin olun, eğer sapanca ise hedefe ulaşmak zor olacaktır. Tüylü topları bitirdiğimizde, yeni bölüme geçiyoruz. Bölümün sonunda, nokta başına düşen Woobies sayısı ve oyunu ne kadar sürede bitirdiğimiz vurgulanır. Her bölümde tüylü balonların renkleri de değişir. Çok popüler bir balon patlatma oyunu.
Oyun tipi; Flash ile yapıldı. Oyunu oynamak için Adobe Flash eklentisinin yüklü veya izinli olması gerekir.

Oylama:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...


Yorum Bölümü