Kötü Haydutlar 2

Nasıl oynanır; Oyunun ana sayfasını açtıktan sonra, önce anahtar ayarlarını yapın. Sağdaki seçeneklere tıklıyoruz. Açılan sayfada her oyuncu için anahtarı tek tek seçeceğiz. Oyuncu 1 yazılı kutu 1 oyuncunun tuşları, 4 oyuncu kutuda gösterilen tuşları ayarlayın. İlk dört anahtarı hareket ettirmek için, alttaki iki anahtar ateş ve bomba serbest bırakma tuşları olacaktır. Anahtarları şu şekilde değiştiriyoruz: Değiştirmek istediğimiz tuşlara tıklıyoruz ve ardından klavyeden kullanmak istediğimiz tuşa basıyoruz. Sırayla istediğimiz anahtarları ayarlayacağız. Ardından ana sayfaya geri menüden menüye geri döneriz.

Kötü Haydutlar 2 oyununda farklı oyun bölümleri var. Tek bir kişi olarak 4, 3 veya 2 kişilik oynayabiliriz. Menüler ve yaptıklarını öğrenelim; Silah kütüphanesinde kullanılan silahları test ettiğimiz bölüm. Zorluklar tek oyunculu bölümlerdir. Kampanya seçeneğinde, bir veya iki kişiyi oynayabilecek rakip takımı yenmeye çalışıyoruz. Özel oyun menüsünde kendimizi oynuyoruz. Tek bir bilgisayar ve aynı klavyeden dört kişiye kadar oynanabilen bir oyun seçeneği vardır. Özel oyun Menülere tıkladığımızda, oyun seçenekleri ilk sırada. Son duran takım savaşları gibi seçimler yapabiliriz. Soldaki listeden istediğimizi seçiyoruz. Eğer bir yaşam hakkı varsa, sağdaki yaşam kutularına göre ona göre bir sayı yazıyoruz. Üstündeki kalbi ve kutu resmini göreceksiniz. Savaş sırasında görünmesini istemiyorsanız, burayı tıklayın ve yeşil onay işaretini çarpın. O zaman devam butonuna devam edelim. Açılan sayfadan oyun alanını seçiyoruz ve devam düğmesine tekrar basıyoruz. Şimdi döküm için geldik. Kaç kişinin oynayacağına göre ayarlamalar yapmalıyız. Örneğin, eğer üç oyuncu açılırsa, kutudaki AI oyuncu metnine fazladan bir slogan tıklayın. Yani bu oyuncu bilgisayarı yönetecek. Bilgisayarı oynatmak istemiyorsanız, müzikçaları çıkarmak için sadece boş yuvaya basın. Oynatıcı, resimlerinin yanındaki düğmelerden başka ayarlarda da yapılabilir. Silah ve cephane seçimleri gibi renk ve görünüm ayarları. Hazırsak, start düğmesine basarak oyunu başlatırız.

Rakip haydutları oylamada düşürmeye çalışıyoruz. Her kurtulanın yaşam durumu, yaşam yazılarının bulunduğu sol alt köşede gösterilir. Oyun alanı tuvallerle ve çeşitli özelliklerle doldurulmuştur. Bu rakip haydutları ele geçirmeye çalışıyoruz.

Oyun tipi; Flash ile yapıldı. Oyunu oynamak için Adobe Flash eklentisinin yüklü veya izinli olması gerekir. O zaman Kötü Haydutlar 2 oyununu oynamaks lazım.

Oylama:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...


Yorum Bölümü