Kötü Dondurmalar 3

Anahtarlar:
1. oyuncu: hareket: yön tuşları, oyunu başlatmak ve buz kırmak: boşluk tuşu, 2. oyuncu: hareket: w, a, s, d, oyunu başlatmak ve buz kırmak: q, bölüm yeniden başlat: r,: boşluk tuşu, Oyuna başlayın: q ve boşluk tuşlarıyla oyuncu seçimini açtıktan sonra fareyle harekete tıklayın
Açıklama;
Kötü Dondurma 3 oyunu oyna. 1 ve 2 kişi için çılgın dondurma macera oyunu. Neşeli dondurmalar meyveden sonradır. Canavarlara karşı iki Kötü Buz Kremi.
Nasıl oynanır;
Oyun açıldığında, iki kez kurabilir, boş bir beyaz ekran gelebilir ve tıkla-başlat düğmesine basılıncaya kadar bekleyelim. Yalamak için tıklayın. Açılır menüden oynat düğmesine basarak devam edelim. 4 kutu içeren bir sayfa olacak. Açılan sayfada oyunu 1 veya 2 kişi olarak oynayabilecek bir oyuncu seçeceğiz. 1. oyuncu boşluk tuşunu (uzun tuş), oyuncu 2 tuş q (genellikle Q harfinin klavyedeki tuşların üstünde) olduğunu gösterir. Bu tuşlara bastıktan sonra, fareyi alıp sevimli bir dondurma seçimini yapmak için oklara basıyoruz. Ardından, iki kötü donma görüntüsünün hemen altındaki düğmelerle düğmeleri vurun. Şimdi bölüm listesi açılır. Toplamda 40 bölüm bulunmaktadır. İlk bölümü seçerek devam edelim. Bilgi sayfası çıkacak, devam etmek için devam’a basın. Şimdi dondurma macera oyunu başladı. O zaman Kötü Dondurmalar oyununu oynamaks lazım.

Oylama:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...


Yorum Bölümü