İki Kişilik Futbol Maçı

Nasıl oynanır; Kurulum tamamlandıktan sonra fareyi tıklayıp devam ediyoruz. Ana sayfaya geldiğimizde, oynat düğmesine basacağız. Burada iki seçenek var. Öncelikle, dünya futbol şampiyonası turnuva maçlarına katılarak, bilgisayara karşı tek bir kişi olarak mücadele ediyoruz. Turnuva butonu bu oyuna giriyor. Diğer seçenek takım seçmek ve oynamaktır. Bunu tek bir eşleşme düğmesi için yaparız. Bir kişi p1 vs cpu için, 2 kişi yani 1 ila 1 karşılıklı p1 oynayacak ve p2we düğmesine basacaktır. Açılış sayfasından, 2014 Dünya Futbol Şampiyonası Brezilya finallerine katılan 32 milli takım arasından seçim yapıyoruz. Listede en çok Avrupa takımı var. Takım seçiminden sonra, bir sonraki düğmeye basarak tam ekran 2 oyuncu futbol oyununa başlıyoruz. Futbol maçı futbol oyunları kategorisinde yer alıyor.

3 dakikadan fazla oynadı. Sol üst köşede kalan zamanı görebilirsiniz. Sahnede 11 olan takımın kadrosunda kaleci haricinde kimin daha yakın olduğunu kontrol edeceğiz. Diğer oyuncular topun bulunduğu yere göre hareket ediyorlar. Paslanma ve parçalanma sırasında tuşa ne kadar uzun basarsak, oyuncumuz daha hızlı topa çarpar. Topu paslatarak rakibin alanına taşıyabiliriz ve tek tek mücadele ederek topu kullanabiliriz. Yalnızken hızlı çalışan tuşa basmamız bizim için bir avantaj olacak. Tüm takımlar ve oyuncular yüksek güçlüdür. Dünyanın en iyi futbol yıldızlarından biri. Tüm süper yıldızların sahnede olduğu zor bir futbol maçı. Hedefe ulaşmak için hedefe yaklaşırken, atışı hazırlamalı ve sporcuyu iyi ayarlamalıyız. Oyuncumuzun yönü, gideceğimiz yere doğru dönüyor. Bire bir eşleşmeler yapabiliriz. Görüntü kalitesinde fena değil, 3d grafiklerle yeni bir gerçek futbol oyunu. Dünya Kupası şampiyonasından bir takım seçin ve 2 kişilik bir futbol maçı yapın.
Oyun tipi; Flash ile yapıldı. Oyunu oynamak için Adobe Flash eklentisinin yüklü veya izinli olması gerekir. O zaman İki Kişilik Futbol Maçı Oyununu oynamaks lazım.

Oylama:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...


Yorum Bölümü