Gizli Nesne Bulma

Gizli Eşya Bulma oyunu oyna. Odalarımızda gizli sırlarımız var. Bu gizli öğeleri resimlerde bulun ve bulun. Yeni ve güzel bir oyun.
Nasıl oynanır; Oynat’a tıklayıp devam ettiğimizde, bulmaca oyunu başlar. Oyun güzel ve renkli İspanyol evinde. Kayıp varlıklarımızı resim odasında buluruz. Gizli öğelerin resimleri en üstte gösterilir. Her bireyden sadece dört sır. Üstteki resimlerin yanındaki sayılarda geride bıraktığınız öğelerin sayısını takip edebiliriz. Depolanan mallar üst kısımda bize gösterilenden farklı renklerde ve yönlerde daha küçük olabilir. Bir ipucu verelim; Genellikle odadaki benzer renkteki diğer eşyalara gizlenir. Çizgide bulamadığınız zor preslenmiş öğeler olabilir. Onun hakkında endişelenme! Oyunun daha kolay hale getirilmesi için bire bir yardım yerleştirildi. Sağ üst köşedeki bu Hint düğmesi turuncu renkle doldurulduğunda yardım almak için buraya tıklayın. Oyun bize gizli nesnelerden birinin yerini gösterecektir. İstenen tüm nesneler bulunduğunda, yeni bölümün ışığı ile odada görüntülenecek yeri tıklarız. İyi eğlenceler.
Oyun tipi; Flash ile yapıldı. Oyunu oynamak için Adobe Flash eklentisinin yüklü veya izinli olması gerekir. O zaman Gizli Nesne Bulma Oyununu oynamaks lazım.

Oylama:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...


Yorum Bölümü