Boubble Hit Oyna

Bouble hit sevimli  baloncukların yer aldığı bir oyundur. Oyunda amaç aynı tür baloncukları yan yana fırlatma ve onları patlatma şeklindedir. Açıklama; Bomber Robot 2 oyunu oyna. Tek ve çift robot adam bombardıman oyunu. Robotu labirentteki erkeklerle bombalayın ve diğerlerini havaya uçurun.
Nasıl oynanır; Oyun ayarları sayfasını açmak için “Oyunu başlat” düğmesine basın. Burada oyun seçimi üstten yapılacak. Sırasıyla soldan başlayarak; Tüm rakipleri yok eden bölümlerden birini seçelim, 10 patlatma robotu, puan toplayıp labirentte kendi renginin 50 pikselini boyayın. “Oyuncular” bölümüne karşı oynayacak olan bir ve iki oyuncu gibi oyuncu sayısını seçeceğiz. “Düşmanlar”, orada robot adamların sayısı olacak. “Seviyeler”, oynamak istediğimiz bölümleri belirtir. “Tema” bölümünden oyun alanını seçebiliriz. “Zorluk” zor seçimler yapar. Seçimlerimizi yaptıktan sonra “tamam” düğmesine basıyoruz. Robotu açıkta savaşacak buluyoruz. Mavi, pembe, turuncu ve yeşil renklerden birini robotlardan alıyoruz. “Başlat” Düğmeye bastığımızda, oyun başlar. Hızlı davran ve bir bomba yerleştir. Yolumuzu kapatan nesneleri patlatıyoruz. Engelleri yok ettiğimizde, yerde çeşitli eşya kutuları var. Onları alarak ateş, çoklu bomba, fakir bomba, ivme kazanabilirsiniz.
Oyun tipi; HTML5 yapısı. Eklenti istemeden açılır.Bu oyunda diğerleri gibi seviye atlama şeklindedir. Mouse ile kontrol yapacağınız bu oyunu ne duruyoruz oynamakslazım. Keyifli oyunlar.

Kategori:
Oylama:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...


Yorum Bölümü