Balon Meydanı 5 Oyna

Balon Meydanı 5 oyununu oynayın. Kule savunması yapmalısınız. Yol kenarlarına maymunlar ve savunma araçları yerleştirerek balonları havaya uçurun.
Nasıl oynanır; Oynat düğmesine basıyoruz. Bir üye olmadan oynamak için, açılacak kutuda oyuna konuk konuğu olarak devam edelim. Şimdi yazılan oyunun sağ alt köşesinde Tamam’a tıklayın. Burada, yeni oyun düğmesine tıkladığımızda, harita listesi açılır. Alttaki oklardan diğer haritaları görebiliriz. İstediğimiz haritayı seçiyoruz. Bir sonraki sayfada, oyun zorluk ayarı ayarlanacaktır. En kolayı kolay seçenek. Bu seçenek altında, oyun ayarları dahildir. Alt kısımda, ters düğmeye bastığımızda, harita tersten oynatılıyor. Yazılan hızlı buton, oyuna 25. aşamadan sonra 3000 puan toplamanız için bir şans veriyor. Zorluk seviyesi seçimini yaptıktan sonra oyunumuz başlıyor.
Balon Meydanı 5 Oyunun labirentine geçmek isteyen balonları havaya uçurarak yolun kenarlarına yerleştireceğiz. Balloon Square serisinin bu oyununda, oyuna maymunlar yerleştirerek başlıyoruz. Sağdaki Savunma, araçlar listesinden ne istediğimizi seçecek ve yol kenarına yerleştirecektir. Her bir savunmacının patlayabileceği mesafe bir daire olarak gösterilir. Balonları ateşlemeniz ve savunma araçlarını almak için puan toplamanız gerekiyor. Sağ üst köşede bulunan noktaların miktarı kalan gücün hemen altındaysa, yazacağız. Kule savunmamızı kesişen ve yolun sonunda gelen her balon bir yaşam gücünü kaybedecek. Havaya uçtuğumuzda, balonların gelmesi için sağ alt köşedeki “git” işareti ile oku vuracağız. Baloncukların daha hızlı gelmesini istiyorsanız, buraya iki kere tıklayın. Her bir savunma aracını ayrıca güçlendirebiliriz. Savunucuyu tıkladığımızda, altta gereken özelliklere sahibiz. Yine, savunucuyu postadan satmak için kaldırabiliriz.

Balon Meydanı 5 oyununun bölümleri boyunca ilerledikçe ve balon patladığında, puan kazanıyoruz. Yeni avcılar ve özellikler ile oyuna balon savunma eklendi. Kazandığımız puanlarla balonları patlatıyoruz Yol savunmasına koyduğumuz avcıların sayısını arttırıyoruz. Bölümler ilerledikçe, zor olan yeni stratejiler geliştirmemiz gerekir. Avcıları rastgele yerleştirmek bir noktadan sonra yeterli olmayacaktır. Gücümüzü en verimli şekilde kullanmaya çalışmalıyız. Örneğin, balonları havaya uçurmak için koyduğumuz avcıları yerleştirmek zaman tasarrufu ve dikenler biriktirmede çok etkilidir. Sürahileri ve diğer avcılara daha fazla avantaj sağlamak için yolları donma ve yavaşlama tuzaklarına kurabiliriz. Yerleştirdiğimiz avcılarda en etkili olacakları yerlere yerleştirmeliyiz; tek taraflı balonların oynanabileceği yerleri seçmek yerine, iki yol arasında seçim yapmak zorundayız, böylece balonlar geçince, diğer taraf balona vurmaya devam eder. Balon Meydanı 5 oyununda, barikatlarımızdan geçip çıkışa doğru ilerlediğimizde balon konvoyu kullanabiliriz, ama eğer çok fazla kullanırsak, avcılarımız için puanımızdan ödün vermemiz gerektiğinde bunu kullanmak zorundayız. sonraki bölüm. Balon Meydanı 5 oyununda avcıları tıkladığımızda, alt menüde özel geliştirmeler var. Balonlara karşı savunmamızı güçlendirmek için kullanabiliriz. Balon Meydanı 3 farklı zorluk seviyesi ve çeşitli haritalar arasından seçim yaparak 5 oyun oynayabiliyoruz. Balon Meydanı 5 oyunları Balon Meydanı 5 oyunundaki avcılara tıkladığımızda, alt menüde özel geliştirmeler yapıyorlar. Balonlara karşı savunmamızı güçlendirmek için kullanabiliriz. Balon Meydanı 3 farklı zorluk seviyesi ve çeşitli haritalar arasından seçim yaparak 5 oyun oynayabiliyoruz. Balon Meydanı 5 oyunları Balon Meydanı 5 oyunundaki avcılara tıkladığımızda, alt menüde özel geliştirmeler yapıyorlar. Balonlara karşı savunmamızı güçlendirmek için kullanabiliriz. Balon Meydanı 3 farklı zorluk seviyesinden ve çeşitli haritalardan birini seçerek 5 oyun oynayabiliyoruz. Oyuna girdiğimiz oyun mekanlarından çıkış yaptıktan sonra oyun oynamak için bıraktığımız 5 oyun arasından 5 oyun açıyoruz. Oyunu oynadıktan sonra oyunu kaydetmek için sağ alt köşedeki simgesine tıklayabilirsiniz. Oyunu tekrar açtığınızda oyunu açtığınızda, oyuna yük oyunundan gireriz.

Oyun tipi; Flash ile yapıldı. Oyunu oynamak için Adobe Flash eklentisinin yüklü veya izinli olması gerekir.  O zaman Balon Meydanı 5 Oyununu oynamaks lazım.

Oylama:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...


Yorum Bölümü