Balon Meydanı 4 Oyna

Balon Meydanı 4 oyununu oynayın. Maymunlar ve cesur yoldaşlar, yolu koruma görevini üstlendi. Balonları savunmasına yardım et.
Nasıl oynanır; “Yeni oyun” düğmesine basacağız. Açılır listeden savunmak istediğimiz haritayı seçeceğiz. Oyun bir sonraki yerde zorluk derecesini seçerek başlayacaktır. Yol kenarlarındaki balonları havaya uçuran maymunları ve avcıları yerleştirdiğimiz patlatma ve savunma oyunu. Oylamada balonlarla mücadeleye gireceğiz. Balonları, onları zayıflatmak için pistin etrafına yerleştireceğimiz makinelerle kapatacağız ve çıkış kapısına ulaşmadan önce onları patlatmaya çalışacağız. Kullandığımız araçları nereye koyduğumuz çok önemlidir. Bazı balonlar hemen patlamayacağından, engellerini engeller ve zayıflatırız. Baloncuklar güçlendikçe, kullanabileceğimiz yeni aletler ortaya çıkacak. Parka koyduğumuz araçların bazılarını yöneterek balonları havaya uçurabiliriz. Balonlar düzenli aralıklarla geliyor ve hepsini havaya uçurduğumuzda oyun durmaktadır. Bu arada, topladığımız puanlarla yeni araçlar alabilir ve istediğimiz yere yerleştirebiliriz. Balonlar geldiğinde yapabiliriz. Çok zor bir durumda olduğumuzda, örneğin, ayları balonların önünde bırakarak iyileşmek için biraz zaman kazanabiliriz. Sağ alt köşede, başlangıç ​​oyununun başlangıç ​​noktası da oyun hızlandırma anahtarıdır, oyuna tıkladığımızda oyunun hızı artar. 9 farklı harita ve 3 farklı zorluk derecesi vardır.
Oyun tipi; Flash ile yapıldı. Oyunu oynamak için Adobe Flash eklentisinin yüklü veya izinli olması gerekir. O zaman Balon Meydanı 4 Oyununu oynamaks lazım.

Oylama:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...


Yorum Bölümü